Author: p***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用~用來修容很讚,顏色不會太重,效果優
顏色: 54 ALOHA ALL DAY!
尺寸: 均碼
Price: NT$116
| Color | #68 Dune Whisper |
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Natural |
| Texture | Pressed Powder |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 7.5 cm |
| 淨重 | 6 g |
| 寬度 | 5.5 cm |
| SKU | sb2305283209340162 |
Brand Name: Misslyn
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MissIyn-sc-014159110.html
Quality: 1427155 people said the quality is very good!
Author: p***1
Date:
Review: 好用~用來修容很讚,顏色不會太重,效果優
顏色: 54 ALOHA ALL DAY!
尺寸: 均碼
Author: Y***n
Date:
Review: 跟圖片一致,收到很喜歡,有需要之後會再回購!
顏色: #62 Desert Dusk
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 粉很細膩,個人覺得用起來蠻好用的!
顏色: 51 HOLIDAY HOORAY!
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 這個修容的粉質很好,但是顏色上比較偏黃一些,在想像上有一些落差,但是上臉還可以接受。
顏色: 54 ALOHA ALL DAY!
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.